Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt bárki olyat Biointi...

Tapasztalt bárki olyat Biointimo intim kehellyel kapcsolatban, hogy kellemetlen szaga lenne magának a kehelynek?

Figyelt kérdés
Nem rég szereztem be egyet. Tapasztalatokra lennék kíváncsi Biointimo intim kehelyről illetve az érdekelne, hogy tapasztalt-e bárki olyat, hogy magának a kehelynek kellemetlen szaga lenne. Az enyémnek sajnos az van, nem tudom miért, hiába sterilizáltam, fura műanyagos szaga van, pedig én úgy gondolom, hogy szagtalannak kellene lenni. Másnak is ilyen? Nem tudom,hogy merjem-e így használni

2016. okt. 20. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Az egy szar kehely. Alin, ebayen fél dollárért ugyanazt adják, csak itthon jópénzért, hangzatos névvel árulják. Még csak nem is orvosi szilikon. Szivesen válaszolok priviben, ha mév aktuális a téma
2017. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is volt olyan... Ezért is fogom lecserélni. 28/N
2017. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bizony


[link]


[link]

2017. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!