Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazas lehet?

Felfazas lehet?

Figyelt kérdés
A héten többször is éreztem, hogy fázik a kabam, vékonyabb (balerina) cipokben voltam. Ma dekutan óta fáj kicsit az alhasam, nem görcsöl, hanem olyan, mintha levegő szprult volna be és mindig úgy érzem pisilnem kell. Amúgy még sosem fáztam fel, ezért vagyok ilyen tudatlan.

2016. okt. 21. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A felfázás bakteriális eredetű betegség, tehát attól, hogy fázott a lábad, nem tud kialakulni. Amit leírtál, az lehet egyébként felfázás jele, de elképzelhető, hogy egyszerűen csak felpuffadtál, az is okozhat ilyen tüneteket.
2016. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen , fordulj orvoshoz .. Kb 1,5 hónapja nálam is ez volt aztán vesemedence gyulladással végződött .. A felfazast nem csak tinkturás (Urogin) gyógyszerekkel kell ki kezelni hanem teljeskörűen orvos által felügyelve . Ha amtibiotikomot kezdesz szedni akkor ne csak a belflóràkra ügyelj , hanem a hüvely florajara(lactofell) mert ha felborul hüvely gomba is kialakulhat !
2016. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen éppúgy fel lehet fázni lábról is, ahogyan fertőzéstől is kialakulhat a gyakori vizelési inger. Mindkettőben bőven volt tapasztalatom.

Menj el urológiára, ott ki fog derülni miről van szó. Abban az esetben, ha antibiotikumos kezelésre lesz szükséged, ne felejts el utána nőgyógyászhoz elmenni. A antibiotikumtól nagy eséllyel be fogsz gombásodni. A gombát viszont nem lehet kikezelni hüvely ph helyreállító készítménnyel, mert az nem erre való.

2016. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hüvely ph helyreállító gyógyszer az antibiotikum kezeléssel együtt kell alkalmazni akár egy probiotikumot ami a bélflórákat védi. MEGELŐZÉS!!!!
2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!