Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó ideje sárgás folyásom van...

Jó ideje sárgás folyásom van és tul sok is 17 éves vagyok és még lány mi okozza ezt vagy mitől lehet ez szappant használok az intim fürdéshez lehet hogy betegségem van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 23:21
 1/4 anonim válasza:
86%

Szappant nem tanácsos az intim tisztálkodásra használni, próbálj ki inkább valami intim mosakodót.

Attól még, hogy szűz vagy, gombás vagy egyéb fertőzésed lehet, ezt abból veheted észre ha a folyásodnak kellemetlen szaga van, vagy égő viszkető érzést tapasztalsz.

De hogy biztosra menj, keress fel egy nőgyógyászt, itt nem valószínü, hogy bárki meg tudná állapítani mi lehet az oka.

2016. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

nem vagyunk orvosok, de amelyikunk az, az sem vall tavdiagnosztizalast


tessek nogyogyaszhoz menni, majd o megmondja mi okozza es mit kell ellene tenni

2016. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne használj szappant, nekem a nőgyógyász a Sába illat és minden mentes intim mosakodót ajánlotta az bevált. De belülre ez se kerüljön.

Szerintem is gomba vagy fertőzés, amit a doki megmond.

2016. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia

tamogatom az elottem valaszolot

szappant semmifele keppen ne hasznalj foleg intim terulen

2016. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!