Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves,165 centis,45 kilós...

16 éves,165 centis,45 kilós lány vagyok. A nyár folyamán 4 (! ) kilót fogytam. Ez nem hinném, hogy annyira egészséges lenne. Lehet valami lapuló betegségem esetleg? Vagy csak simán azért van mert nyáron az ember szervezete inkább folyadékot kíván?

Figyelt kérdés

Ami nagy gond, hogy nagyon ritkán reggelizek, ugyanis elég későn szoktam felkelni. Az első étkezésem az ebéd. Ma reggel megnéztem hány kiló vagyok, és összeszorult a gyomrom hogy csak ennyi. Utoljára pár hete mértem és akkor 47 volt. Akkor még nem ijedtem meg, ugyanis elfogadtam a tényt, hogy oké, nyár van, ilyenkor az ember kevesebbet eszik. De most.... 45 kiló.

Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy esetleg valami lappangó betegségem lehet. Lázas nem vagyok. Mit tegyek, mit egyek?



2013. aug. 11. 10:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj orvoshoz, nem biztos, hogy van baj, de jobb biztosan tudni!
2013. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem sokan fogytak a 40 fokos hőségben..
2013. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ez vagyok!!16éves 165(sőt szerintem már magasabb is)és éppen hogy 45..És olyan mint valami csontváz.nagyon rossz :( ráadásul most tél van.Engem is érdekelne mit lehet tenni?Étvágygerjesztő orvosság?mert mi van ha még lentebb megy??
2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!