Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo valtas - velemen...

Fogamzasgatlo valtas - velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jangee 0.02-rol fogok valtani Lindynette 30-ra. A 7 napos szunet utan egybol kezdem. Szukseges meg kiegeszito vedekezes az uj gyogyszer elso honapjaban? A dokim errol nem mondott semmit, es utolag jutott csak eszembe. Milyen tapasztalatotok van a Lindynette 30-rol?


2016. okt. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a gyogyszereket, viszont en ugy gondolom nem kell kiegeszito vedekezes ebben az esetben. Ha most kezdenel el szedni egy gyogyszert, akkor sem kellene, egybol vedett vagy, igy meg plane, hogy elotte is szedtel fogamzasgatlot.

Egyebkent miert valtottal?

2016. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lindinette 20at szedtem.Nekem sokszor volt közti érzésem.
2016. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kozti verzes miatt kell valtanom, ezert irta fel a dokim a Lindynette 30-at...
2016. okt. 25. 20:56
 4/4 anonim válasza:
Én Lyndinette-ről váltottam Reziára anno, a nődokim mondta hogy nem szükséges kiegészítő védekezés, ugyanúgy véd mintha a másikból kezdenéd az új levelet :)
2016. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!