Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tapasztalatok?...

Fogamzásgátló tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátlót szedni tudom hogy előtte nőgyógyászati vizsgálat indokolt csak azután irja fel az orvos a megfelelőt. Nektek mennyire vált be? Mik a tapasztalatok? Vannak mellékhatásai? Amúgy a ciklusom pontos néha 2 napot késik de legtöbbször pontosan jön meg. Koszonom a válaszokat. 21/L
2016. júl. 26. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

amelyik gyógyszernek nincs mellékhatása, hatása sincs sajnos


női kollégáimtom hallottam már mindenfélét, legtobbször azt mondták h eltünt a pattanás/ragya/zsírosodás, a vérzés kevésbé fájdalmas stb. de azért nem gyerekjáték, pontosan elő van írva mikor és hogy kell szedni nem lehet bármikor csak úgy amikor épp kellene alapon


részleteket szakorvos és anyuka/kolleganők tudnak adni :)

2016. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, szeretem, különösebb negatív, vagy pozitív mellékhatása sincs.

Az első hónap rossz volt, végig véreztem és feszült a mellem. Miután hozzászokott a szervezetem csak annyi mellékhatás maradt, hogy egy cseppet gyengébb a vérzésem.


Másról nemtudok nyilatkozni, amikor nem szedtem a tablettát akkor sem éltem meg különösebb szenvedésnek a menzeszem. Akkor is közel pontos volt a vérzésem, bár naptárat sosem vezettem,tabletta óta viszont óramű pontosságú.

Mások általában arról szoktak beszámolni, hogy kevésbé vagy egyáltalán nem görcsölnek mióta a tablettát szedik.

2016. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A menszeszem pontos lett tőle,de hüvelyszárazság,libidócsökkenés,időnként áttöréses vérzés alakult ki,akármelyiket szedtem.
2016. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ha esetleg van még mit irnotok örömmel olvasom :)
2016. júl. 27. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen bevált, a vérzésem pontos volt előtte is, de így napszakra pontos. Kevesebb, rövidebb.

Első 3hónapban mindig van mellékhatás (nagyon ritka és mázlista akinek tényleg semmi nem jön ki) nekem hányinger, ingerlékenység, mellfeszülés volt mindig. 4. levélre /gyűrűre (Nuvaringes vagyok 1 éve) elmúlt.

Előtte szedtem tablettát, de mint kiderült nálam a Belara ( pattanásra hajlamos bőrre adta a doki hogy véletlen se legyen...) súlyos pattanásosságot okozott nálam. Így le is váltotta 1év után.

2016. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!