Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 20-21 napos ciklusnál...

Egy 20-21 napos ciklusnál általában mikor van peteérés?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

20 napnál 7. nap körül, 21 napnál 8. nap.

tehát..Ha például ma kezdődött a vérzésed,akkor a peteérésed 31.-én lesz (20 napos ciklusnál)

2016. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked jó sokszor jön meg. Az enyém 45-50 napos, de az egyik véglet sem jó szerintem. Amúgy vannak ilyen alkalmazások, amik kiszámolják mikor jön meg legközelebb, mikor van peteérésed stb. Itt vezetem, hogy mikor jött meg és le lehet kódolni is a telefonon külön. A neve valami Naptárom, de nagyon sok ilyen van.
2016. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is van Naptáram. Fiatal vagyok még elég rendszertelen és érdekelt hogy általában mikor van. Köszönöm!
2016. okt. 26. 06:41
 4/4 anonim ***** válasza:

"A peteérés időpontja előre csak kalkulálható, biztonsággal rendszerint csak utólag határozható meg. Az ovuláció 28 napos ciklus esetén a 14. napon valószínűsíthető. 28 napostól eltérő ciklusok esetén a menstruáció első napjától visszaszámolunk 14 napot, és így megkapjuk a tüszőrepedés (valószínű) időpontját. A ciklus első napjának a menstruáció első napját tekintjük.

A 21 napnál rövidebb és 35 napnál hosszabb ciklus esetén nagy a valószínűsége, hogy nem történik ovuláció. A normális ciklus hónapról hónapra hasonló, hossza legalább 3 hét, legfeljebb 5 hét és az ingadozás nem több mint egy hét."

2016. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!