Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Étolajsárga folyás menzesz...

Étolajsárga folyás menzesz alatt? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma este jött meg a menzeszem, és láttam hogy nem olyan mint amilyen álltalában szokott lenni.. sárgás kicsit nyúlóssabb. Igy is 5 napot késett és egy héttel ezelött (kb) olyan alhasi görcseim voltak egy két nap erejéig mint amikor megszokott jönni és most hogy megjött nincsenek görcseim. Nem tudom hogy az beleszámít e hogy nagyon megvagyok fázva.. van párkapcsolatom 3és fél éve de mindig figyelünk a "biztonságra" gumival vagy a pharmatex hüvelytabit alkalmaztuk együttlétkor .. nem tudom mi lehet a baj valaki tapasztalt már hasonlót? 19L (bunkó választ nem kérek)

2016. okt. 26. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A Pharmatex nem a legbiztonságosabb módszer. A gumi (feltéva,ha nem szakad ki)jobb. Akár terhesség is okozhatta azokat,amiket leírtál. A teherbeesések elég nagy százaléka végződik az első napokban abortusszal úgy,hogy a nő nem is tudja,hogy terhes volt. De akár vérzés is lehet a terhesség mellett. Viszont a betegsége is okozhat ilyen panaszt. Csinálj terhességi tesztet mindenképpen, most és 1 hét múlva,ha ezek negatívak,akkor akkor valószínű,hogy csak a megfázás "kavart be".
2016. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!