Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rendszertelen menstruáció...

A rendszertelen menstruáció mennyire normális ebben a korban?

Figyelt kérdés

2014 nyarán jött meg, volt hogy 3-4 hónap kimaradt, 2-3 hónapig megjött aztán megint kimaradt egy időre, a leghosszabb idő azt hiszem 5 vagy 6 hónap volt.

Idén április óta minden hónapban megjött, viszont a napok rendszertelenek, nem 2-3 napot csúszik hanem többet és elég nehéz megállapítani hogy mikor fog megjönni.

Ha 28 nappal számolunk akkor tegnap kellett volna megjönnie, de még semmi "tünetem" nincs hogy meg akarna jönni.

Egyébként teljesen normális, fájdalmaim sincsenek csak minimálisan.

Voltam nődokinál aki azt mondta 18-20 éves korig normális hogy nem áll be, viszont engem nagyon zavar, ebben a hónapban leszek 17 és még mindig ilyen.



2016. okt. 18. 09:34
 1/3 Illetlen Levesek 4 válasza:
Nem vagy túl sovány? Attól is lehet.
2016. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régen az voltam de már teljesen átlagos vagyok, 170 centihez 58 kiló
2016. okt. 18. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ne számolj 28 nappal, mert az csak egy átlag egyébként, lehet, hogy neked hosszabb lesz a ciklusod, pl. 30-32 nap, még az is normális, nekem is ilyen volt jellemző, de nem ugyanannyi napra jött, hanem ezeken belül variált.

[link]

2016. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!