Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Események, nyaralások, ottalvó...

Események, nyaralások, ottalvós bulik idejére időzít a mensesem, ez másnál is van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, ha azt mondom, hogy direkt kitolásból, de sokszor van ez, képes késni vagy hamarabb megjönni, pont arra az időpontra, amikor nyaralni megyek, sátorozni, jelmezversenyre stb.

Ez azért van, mert izgatott vagyok az eljövendő esemény miatt?


2016. okt. 28. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Te magad idézed elő pszichésen azzal, hogy arra koncentrálsz, hogy csak ne most jöjjön meg! Pont ezzel vonzod be.
2016. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van, amikor eszembe sem jut, például legutóbb, amikor nyaralni mentem, sokkal hamarabb jött meg, tizenkét nappal, és nem is gondoltam rá, hogy megjöhet.
2016. okt. 29. 03:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez van. Nekem 28 napos a ciklusom, és pont a mensi idejére esett az összes fontos program eddig. :p

20L

2016. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben pszichés dolog is lehet szerintem. ezzel vannak így jópáran. Nálam a klasszikus sztori szokott megesni: nyaralást lefoglaltuk fél évvel előtte, ki volt számolva hogy pont utána jön meg,persze hogy 1-1 nappal előbb jött meg hónapokon keresztül (nem szedek tablettát,szokott egy-két napot ingadozni a ciklusom),így csak sikerült a nyaralás alatt menstruálnom. De ki lehet bírni azért:). Egyenként néha nekem is sikerül fordítva is.
2016. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!