Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mostanában állandó rosszked...

Ha mostanában állandó rosszkedvem van a múltbéli események miatt, akkor depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig azon rágódok,hogy a múltban miket nem cselekedtem meg. Folyton az elszalasztott lehetőségek miatt sopánkodok.

Barátaim nincsenek,mindenki eltűnt az évek során így nem is tudok senkinek beszélni a bánataimról.

Ez depresszió vagy sem?


2016. aug. 11. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem derül ki egyértelműen szerintem.

És egyébként min változtatna, ha tudnád, hogy az? :D Nem oldódnának meg a gondjaid, csak tudnád mondogatni, hogy 'Jaj, én depressziós vagyok'.

2016. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, te csak normális vagy.

Én is rágódom egy négy évvel ezelőtti dolog miatt. De az ember lehet szomorú, sőt, annak is kell lenni néha. Még az is normális ha nemigazán mászol ki az ágyból néhány napig.

Szóval nem, nem vagy depressziós.

2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!