Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy átlag hívő ember vagy egy...

Egy átlag hívő ember vagy egy ateista mit fog gondolni mikor sok sok év múlva visszatekint ide?

Figyelt kérdés

Végigjárván ezen oldal vallási "rovatát" a kérdéseket válaszokat, és a saját kérdéseit, válaszait vajon lesz olyan amivel már nem fog egyet érteni?

Netán lesz olyan gondolat melyet szégyenleni fog? Vagy lesz amire még annyi idő után is büszke lesz?

Szerinted mit fog szólni az egészhez a távoli jövőben ideérkező hívők és ateisták új generációja?



2015. nov. 22. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon hosszú ideje ugyanazt mondom minden fórumon.

Itt a gyakorin meg nem is lehet mást csinálni, mert van egy csomó kérdés, amit kétnaponta megkérdeznek. :)


És ezzel megválaszoltam azt is, hogy mit fognak csinálni a jövőben az új generációk: ők is ugyanazokat fogják megkérdezni :)))

2015. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a világ változása csak fog hatni valamennyire az új generációra. Hogy az majd mégis csak meg fog látszódni a kérdéseken. Ha nem is oly látványosan. :)


A változást értem úgy mint tudományos, technológiai, társadalmi, politikai, teológiai. :)

2015. nov. 22. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szégyellem amit mondtam, mert akkor a legjobb belátásom szerint gondolkodtam és ezt vállalom minden körülmények között

De "Tévedni emberi dolog" szokták mondani előfordul a hibalehetőség mindenhol az életben, olyan ember nincs aki ne hibázna soha

2015. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, a katolikus egyház kétezer, meglehetősen sok változást hozó évet megért különösebb teológiai szemléletváltás nélkül. Elfogadták - némi huzavona után:-) - a heliocentrikus világképet, és befejezték a boszorkányüldözést, nagyjából ennyi hatással voltak a történések.

Az én hitvilágom nagyjából 25 éve ugyanaz, semmi olyat nem írtam vagy mondtam ezzel kapcsolatban, amit ne vállalhatnék 20 vagy 50 év múlva is, ha megérem.

2015. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felnőtt emberek már nem nagyon változnak, de azért valami változás biztos lesz.

Én is úgy vagyok vele, hogy ha valamit rosszul tudtam, azt javítsák csak ki, aztán mehetnek tovább a dolgok.

2018. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!