Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 14 éves leszek...

Normális hogy 14 éves leszek három hónap múlva és nincs mellem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ez nem normális..igaz hogy csak 42kg vagyok 165cm de ez kicsit sem függ össze ezzel. Ugyanis az osztályomban mindenkinek van csak nekem nincs és az a legrosszabb hogy a családunkban senki nem ilyen. Csak a vekonysagot orokoltuk mert a családban a lányok veknyak de mégis volt melluk.. szerintetek fog ez változni? Ha betoltom 14-eletevem elkezd majd növekedni? Volt aki ugyanebben a cipőben járt és aztán megnőttek neki? Segítsetek legyszi:(. Az osztályomban a lányok melltartót hordanak de nekem meg a legkissebb méret is nagy.. így csak toppot tudok hordani. Szerintetek van esélyem hogy nagyobbak lesznek?

#mell #mellnövekedes
2016. okt. 30. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell még elkeseredni, lehet, hogy csak később érsz. :)

Gimi első évében nekem sem volt még semmi, úgy néztem ki, mint egy kisfiú. :( És a sok köcsög fiú meg ráadásul csúfolt is miatta. Aztán valamikor a következő évben már elkezdett nőni. De az igazán látványos változás a 10. utáni nyáron jött. Őszre elég jól megnőttek, C-s kosárig meg se álltak. Nem nekem volt a legnagyobb az osztályban, de azért már elég jó méret.


És mivel később is kezdett nőni, később is adta meg magát a gravitációnak. :)

Volt olyan osztálytársam, akinek már a gimi első évében tök nagy kannái voltak, érettségire épphogy nem söpörték a földet. Nekem 25 évesen még mindig elég peckesen álltak. :)


Szóval nem kell elkeseredni, még 20 éves korig bármi megtörténhet. Sőt, úgy tudom, hogy minden ciklus során nőnek egy picikét, azért van az, hogy nagyon sok olyan nénit látsz, akinek akkora melle van, mint egy kispárna. :)

2016. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)! Próbálok megnyugodni de azért kíváncsi vagyok kinél hogy és mi változott.
2016. okt. 30. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy ez csak most fontos neked, valójában semmi jelentősége sem a párkapcsolat, sem a gyereknevelés tekintetében.
2016. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lehet de nekem igen jelent valamit mert mindenkinek körülöttem van csak nekem nem és vagy közepes vagy nagy az akkor is nőies:) és úgy lenne egy kis önbizalmam.
2016. okt. 30. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Késöbb érő tipus vagy! Korán van még ezen agyalnod!

De ha késöbb kicsi melledid lesznek, akkor sincs igazán gond. Nagyon sok pasi kimondottan a kis mellű nőket kedveli! És azért annak vannak előnyei is!

2016. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"igaz hogy csak 42kg vagyok 165cm de ez kicsit sem függ össze ezzel"


Dehogynem! Először is a mellein szokta megérezni egy nő, hogy fogyott-e vagy hízott az utóbbi időben.


Nyugi! Valószínűleg másféle dolgok is később jöttek nálad, mint az osztálytársaidnál. Majd ebben is utoléred őket! :)

2016. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen félreirtam mert igen összefügg volt hogy enis hiztam és nottek is hozza ez csak úgy változna még ha hiznek legalább 6-8kg-ot. De nem tudom hogyan. Egyrészt mert vékony vagyok és azért is kellene hiznom még persze jön a tél jönnek a járványok.. de nem fogok zsíros kajat enni hogy jobban pattanásos legyek:) ami amúgy is vagyok. Deh nekem hamarabb volt meg mint az osztalytarsanak és miután a baratnomnek is meglett egy évre látványosan megvaltozott.
2016. okt. 30. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kb egy hónapja lettem 15. És én is csak 70 A-s melltartót hordok. Még van időd, ahogy nekem is. És ha zavar, hogy toppot hordasz még és már nem szeretnél, menj el egy kínaiba vagy C&A-ba vagy a TAKKO-ba és ott vannak gyerek méretben is melltartók. Ott biztosan fogsz találni. Olyat is amiben van merevítő, meg olyan is ami csak szivacsos.
2016. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta mindenkinek!:)
2016. okt. 31. 12:30
 10/12 anonim válasza:
Nem kell aggódni én kb ugyan akkora vagyok most mint te és kilóban is :D 10.ig sík lapos voltam már szinte szégyelltem magam aztán félév körül nőtt nagyon sokat most meg mindenki csak néz hogy ilyen vékonyan hogy lehetnek ekkora melleim :) Úgyhogy nem kell aggódnod nem lesz ebből semmi baj :)
2016. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!