Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek a doki hpv-re ezüstkoll...

Akinek a doki hpv-re ezüstkolloidot ajánlott hogyan és mennyi ideig használta?

Figyelt kérdés
Mennyit kellett vízzel keverni és egy héten vagy egy nap hányszor kellett alkalmazni? Körülbelül hány hétig? Használt valamit egészséges vitamindús táplálkozás mellett?
2016. nov. 7. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Öhm... ezüstkolloidot? Orvos?
2016. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. A nődokim azt mondta eddig az bizonyult a leghatákonyabbnak a hpv-vel szemben. Ezért azzal érdemes kezelni.
2016. nov. 7. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ittam is és irrigáltam is vele bár nem hpv miatt, régebben jó volt de sajnos azt a fajtát kivonták a forgalomból amit régen használtam az újakkal meg nem megyek semmire. :(

Én 2 tesákanálnyit ettem belőle egy nap, de nem mindegy hogy 10 ppm vagy 20 ppm sűrűségű hallottam olyat h 10ből is sok a 2 tk más meg üvegszám issza a 20-ast és ennyi szóval hatalmas ellentmondások vannak a neten amikor természetgyógyász javallatára szedtem akkor elég nagy adagokat kellett alkalmaznom naponta többször nem lett semmi bajom tőle csak sokat szédültem (igaz előtte is előfordult)uhgyogy betudtam a kórokozók pusztulásának. Ez már sok éve volt. Szerintem kérdezd meg a neten, vagy a bioboltban hogy mennyit szedj, irrigáláshoz bővel elég szerintem ha 1 teáskanállal teszel 2 dl vizhez nem tudom ilyen formában túl lehet-e adagolni, mert elvileg nyálkahártyán keresztül is felszivódik ezért kell a szájban öblögetni vele mielőtt az ember lenyeli. A mostaniakra meg már az van irva hogy ne nyelje le. Kérdeztem a bioboltban azt mondta a csaj, hogy valami törvényi előirás miatt kell ezt ráirni de továbbra is fogyasztható persze belsőleg is. Én már nem tudom, hogy most szabad vagy sem! Szerintem próbáld inkább meg a grapefruit mag cseppet elvileg ugyanazt tudja mint az ezüstkolloid.

2016. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!