Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció idején mitől...

Menstruáció idején mitől mehet fel a vérnyomás? Mivel lehet levinni ilyen esetben (ha ciklustól van)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyteával le tudod vinni szerencsés esetben. Mennyire megy fel? Ha magasabb, mint 140, akkor háziorvos ad valami gyógyszert, amit alkalmanként be tudsz majd szedni.
2016. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

160/90

Különösebb bajom nincs.Már valamivel több mint egy hónapja iszom a citromfű+galagonya teát eddig minden rendben volt.Néha ugyan felment 140-re de ritkán és gyorsan le is ment.Most azonban mensi 3.nap és csak felugrott! Bár kicsit elcsesztem, mert már hetek óta nem ittam kávét, de ma és tegnap csak rávitt a zördög.Igaz hogy csak ilyen 3in1 porkávé, de én hülye éhesen ittam meg és utána jól legyengültem, remegtem meg minden bajom volt, nem tesz jót nekem, különösen ilyenkor.Lehet hogy az is felvitte.Bétablokkolót szedek.De ilyenkor az se nagyon hat.Gondoltam hogy bevennék fél frontint, de nem merem....Most ittam még egy pohár gyógyteát és várom a hatást.160 az nagyon veszélyes?

2016. nov. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!