Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire igaz az az állítás...

Mennyire igaz az az állítás hogy ha egy nőnek kocka hasa van akkor neki nem jön meg a menszesze vagy esetleg még gyermeke se lehet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a nőknek akiknek kocka hasuk van azok ugy leviték a testzsírszázalékukat hogy mar az egészség rovására ment.Vagy ez nem igaz???

2016. nov. 7. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztak. Ha egy nőnek kockahasa és férfias teste van, akkor nem kell egy pasinak se és így nem lehet gyereke.
2016. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen igaz, amit az első mond! Plusz kiegészíteném azzal, hogy aki kockahasú nővel le tud feküdni, az valójában egy férfit keres, csak nem meri felvállalni. Ezért kell a világ előtt a látszat, hogy "nővel" van, miközben pedig valójában férfitestre bukik, tehát látens b.uuzi. Lehet ezt tagadni, de minek? Gyávák felvállalni.
2016. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérdés, mit értünk kockahas alatt s milyen a nő genetikája.

Egy szolid, szépséges női kockahas határon mozog, szerintem nagyon jó genetikával még épp elérhető... De sokaknak tényleg betegesen alacsony szintre kell vinniük hozzá a testzsírszázalékukat (vagy olyan keményen kigyúrni, amihez szteroid kell s az sem egészséges, finoman fogalmazva, plusz a nő férfias lesz).

Olyan kockahashoz, amilyen egy kigyúrt férfinak van, már kokszolni kell. De férfi is van, akinek makacs háj van hason, már mindenütt szálkás, eres, látványos, izomtömege naturál maximumon mozog, de kockahasa az pont nincs. Szóval a genetika itt is számít, csak éppen jóval több férfi tud kockahasat elérni normálisan, egészségesen, mint nő, s az a kockahas is látványosabb, mint a nem kokszoló nőké.


Én így tudom, de nem vagyok szakértő. A női kockahasért viszont odavagyok, ha reális és egészséges :) Ha sokáig élek, én is megpróbálok olyat szerezni, de mivel hasra hízós vagyok s egészségtudatos is (plusz most feleslegem is túl sok van), szkeptikus vagyok e téren. Ha nem megy, nem fogom erőltetni, az tuti. De van, akinek össze tud jönni egészségesen.

2016. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

#2: Nem, egy finoman kockahasú naturál nő roppant nőies és feminin, hacsak a genetikája nem más (vannak nem nőies nők s ezen az izomtömeg szinte teljes hiánya és sok háj sem segít). Ahogy egy szőrtelen nő sem emlékeztet gyereklányra és egy szőrtelen férfi sem kisfiúra...


A férfiak ízlése nagyon szór, van, aki imádja még a kokszoló nők látványát is, bár egy határon túl, amikor a nő tényleg kiköpött (kokszoló) férfi, csak rondább, na akkor nehéz elképzelnem, hogy ez bárkinek is bejön. Bár az adott nőnek tuti, hisz rengeteget áldoz erre a kinézetre... De nem erről a szintről beszélünk. Egy naturál nőn nincs valami sok izom, igaz, egy naturál fickóra se fér különösebben sok... A fajunk már csak ilyen.

2016. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as azt javaslom, hogy ehhez növesszél tököt is. Aki férinak akar kinézni, holott nőnek született, azzal is csak a baj van. El vagy már most férfiasodva agyilag. Hova akarod ezt még "fejleszteni"? Nem elég, hogy nem vagy magaddal megelégedve, és férfias külsőre vágysz??
2016. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na mindegy hagyjuk is, nem érdekel a téma. Felőlem olyan kockahasad lehet nőként amilyet csak akarsz, és olyan csőnacis b.zzzival jársz, amilyennel csak akarsz, és elfogadja a kockhasat.
2016. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy hulyeseg :o jo en meg nem vagyok annyira no .. Csak 19 vagyok de kocka hasam van (nem az a brutal) 1. Nem tudom el kepzelninmiert talaljak csunyanak amikor sok munka eredmenye es miert szexibb az a lany aki semmit nem tesz a testeert. 2 nekem sose volt gondom a menstruacioval mindig megjott idoben. Bar egyik ismerosom anorexias volt es alig evett es neki 8 honapot is kesett. Szoval gondolom itt a taplalekb eviteltol fugg
2016. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy maszkulinabb vagyok, mint feminin, androgünként ezzel nincs bajom, de ennek semmi köze a kinézetemhez (hájas hasú nő vagyok kevés izommal, jó, hogy változtatni akarok rajta :)).

Miért lenne férfias egy nő csak azért, mert izmos? :D Az a csepp női naturál izom csak arra jó, hogy virslikarok helyett szép hullámos szexi karok legyenek rajta meg ilyesmi, igazán izmos soha az életben sem lesz, csak épphogy egy kicsit, ami jól néz ki, szexi és nagyon, nagyon nőies marad az, aki eredetileg az volt (ha kövér volt, akkor pedig még nőiesebb és sokkal vonzóbb lesz).


Fura nekem ez az ízlés, ahol a nőknek vékony kis pálcikáknak kell lenniük, valamirevaló izom nélkül. Vagy duciknak, szintén gyenge izomzattal. Néha az is tud jól kinézni, de azért egy fitt csaj sokaknak jobban tetszik.

2016. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Hullámos karok".. meg "kockahas".. Eszednél vagy? Ezeket mind felsoroltad, hogy milyen egy férfi, ha gyúr........idióta. De a NŐ, az pont attól lesz szép, és kívánatos, hogy gömbölyű, nem pedig kocka!


A férfiben ott van az a zsigeri ösztön, hogy NE A HOZZÁ HASONLÓKAT keresse, hanem az ő "kiegészítő párját", azaz a gömbölyded nőt.


Férfi kocka és merev, nő gömbölyded, puhább. Ez az élet rendje. Aki ezt tagadja, el van tévelyedve. Korcsosodott az idők folyamán.

2016. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a "fura", hogy nőből férfit akarnak csinálni..
2016. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!