Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális hogy kevésszer...

Ez normális hogy kevésszer kell egy nap wc-re mennem?

Figyelt kérdés
Tehát egy nap 1-2 kell wc-re mennem de volt olyan hogy egy nap este 8órakkor mentem csak,de viszont ymmikor kell akkor nagyon feszít és fáj.De azért nem megyek mert nem jut eszembe és nem érzem hogy kellene.12/L
2016. nov. 7. 20:00
 1/3 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, volt, hogy elmentem reggel suli előtt és legközelebb már csak este, de én azt ajánlom menj el akkor is, ha nem érzed hogy kell, mert mostmár nekem is fáj mindig, meg nem bírok ki 2-3 órát csak, pedig alig iszok.
2016. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám normálisnak, szerintem ez annak a jele, hogy nagyon keveset iszol. Ez azért is veszélyes, mert minél tovább tartogatod a vizelet, annál könnyebben tapadnak meg a bacik a hólyagodban, ami súlyos felfázáshoz is vezethet.
2016. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol eleget, akkor nincs is mit kipisilned. De ez szörnyű, mert így nincs, ami átmossa a szervezeted, megtisztítsa a méreganyagoktól. Ha alig fogyasztasz tiszta vizet, akkor a veséidtől kezdve minden szerved megsínyli. Tessék inni!!!
2016. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!