Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? 3 hónapos anyatej...

Ez normális? 3 hónapos anyatejes babámnak kevésszer van kakija.

Figyelt kérdés
két napja nem kakilt a babám. Előtte is csak akkor amikor meghőmérőztem. Jól eszik, szépen fejlődik, pisil is elég sokat, csak a kakit hiányolom.
2010. nov. 17. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2010. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál a napi 10 és a 10 naponta 1 kaki is normális (lehet). Ha őt nem bántja, nem nyűgös és fáj tőle a hasa, akkor nem gond. A gyerekeim általában 2-3 naponta rakták teli a pelust, de akkor csurig, esetleg egymásután többször is. Ekkor szoktam mondani, hogy most kakanapot tartanak.
2010. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! Tetszik a kakinap! :D Akkor nem hőmérőzöm szegénykét, amúgy jókedvű, mindíg mosolygós kisbaba.
2010. nov. 17. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nálunk is néha 4-5 napig kimaradt, de utána sem volt vele gond, nem volt kemény vagy ilyesmi.
2010. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se hőmérőzd, ha látható, hogy jól érzi magát a bőrében, és pisi is van elég. Nekünk is 3 hónapos a babánk (kislány), és egy ideje megszűnt a napi többszöri kaka, most 2-3 naponta van egy.


Boldog babázást! :)

2010. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond..nállunk is volt,hogy egy héten csak 1X volt kaki!Anyatejes babáknál teljesen normális,nincs benne salakanyag mint a tápszerbe!
2010. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2010. nov. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!