Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális, ha ilyen...

Meddig normális, ha ilyen kevésszer kakál?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. Kb 1.5 hónapja a napi többszöri kakát felváltotta a heti egyszeri, és leginkább az is csak valamilyen segítséggel sikerül neki (leginkább glicerines kúp). Doktornéni javaslatára kapott almalét, nem segített, majd alma pépet egy keveset, az sem segített,(az alamapépet két napja kapta, de még mindig nem kakálta ki) most a kamillatea hatását várom. Masszírozzuk a hasát tornáztatom. Mit tehetnék még?
2009. dec. 25. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és csak anyatejes.
2009. dec. 25. 22:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes kislányom ennyi idősen 2 hetente kakilt. Nem fájt a pocakja, a súlya is gyarapodott. A doktornő szerint ilyen is előfordul, hogy mindent hasznosít. Adhattam neki bármit (cukros kamilla, narancslé, laevolac), mindig a 14. napon kakilt.

Szerintem vannak ilyen babák.

2009. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál a napi 6 kaki és a heti 1 is elfogadott. Ha a közérzete jó, nem nyűglődik, erőlködik, akkor nincsen gond! Jól hasznosítja a szervezete az anyatejet!
2009. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alma egyébként is fogja a székletet, ha nyersen adod neki. De valóban anyatejes babánál, ha nem fáj a pocakja, akkor nem kell neki semmi külső segítség, mert ezzel csak azt éred el, hogy később már spontán nem fog tudni kakilni. eüs
2009. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 9-11 naponta kakált mikor csaj anyatejet kapott. Mikor elkezdtük a hozzátáplálást két naponta vagy minden nap volt neki kaki.

2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!