Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett miért érzem a peteérés tüneteit?

Figyelt kérdés

Már majdnem két éve szedek tablettát, és azóta érzek szurkálást hol jobb, hol bal oldalon a hasamban a 13-14-15. nap körül, ami a peteérés egyik "tünete" lehet. Viszont az egyértelmű, hogy a fogamzásgátló a peteérést megakadályozza. Akkor mégis mit érezhetek ilyenkor?

(Azt még hozzátenném, hogy a tablettát nem pont mindig ugyanakkor szedem be, előfordul neha 3-4 oras csúszás is, de mint mar említettem, két éve szedem, és eddig nem történt semmi, ezért elég kis esélyt látok arra, hogy emiatt megérne egy pete, de ki tudja...).

Valaki tapasztalt már hasonlót?

19L



2016. nov. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltak már jónéhányan, akik fogamzásgátló mellett estek teherbe.
2016. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy csak ennyi bajod van ettől a hormonális, szervezet működésébe beavatkozó, egészségkárosító tablettától. Hízás, libidó csökkenés, máj károsodás, vese károsodás, meddőség lehet tőle. Mindre ismerek több példát. Hosszú távon rohadtul nem egészséges a fogamzásgátló tabletta.
2016. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, elmentem dokihoz, csinált UH-t, hasit és hüvelyit, az utóbbin látszott hogy multicisztás vagyok. Tele volt mindkét petefészkem velük. Fogamzásgátlót szedőknél előforduló dolog, a 8 napban elindul a tüsző, de a gyógyszer elépíti, de nem szívódik fel a visszamaradt tüsző... Borzasztóan tudott szúrni, lecserélték és elkezdtem jógázni, szénhidrát/cukor csökkentése kellett, azóta nem volt gondom.
2016. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!