Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebre kapott hüvelykúp...

Méhszájsebre kapott hüvelykúp mellett szabad házaséletet élni?

Figyelt kérdés
Orvosom méhszájsebet talált, gyógyszertári semicilines hüvelykúpot írt fel. Tehát nem fertőzésre kaptam. Gyógyszertári lévén nincs mellé tájékoztató, így nem sokat tudok róla. Azt mondta elegendő minden második este használni, így viszont három hétig fog tartani. Ha nem fertőzésre kaptam akkor lehetséges házaséletet élni vagy ki kell várni amíg elfogy?
2016. nov. 16. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, de szerintem nem a legjobb otlet mehszajsebbel szexelni... en kivarnam a helyedben, vagy ha neked ez annyira fontos, akkor kerdezd meg az orvost. Biztos van telefonszama a neten valahol.
2016. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Méhszájsebbel nem lehetne szexuális életet élni mert akkor nem gyógyul, olyan mintha lenne egy seb a kezeden és folyamatosan kapargatnád. Miféle utasítás az, hogy elegendő? Most 2 naponta kell vagy lehet? Mert ha lehet minden nap is akkor szerintem használd úgy.
2016. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A méhszájseb nem seb. Csak a köznyelv így ismeri. Van akinek egy évig is megvan vagy tovább, ha nem okoz panaszt, akkor nem is csinálnak vele semmit, csak évente ellenőrzik a szokásos kontroll alkalmával. Ezért egyáltalán nem egyértelmű a méhszájseb és a nemi élet összefüggése, hiszen nem előírás az évekig tartó szexmentesség. Ha valaki csak tejsavval irrigál, vagy tejsavas kúpot használ, ott egyértelműen engedik is, csak ennek a kúpnak nincs használati utasítása.
2016. nov. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!