Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácio előjelei?

Carolina123 kérdése:

Menstruácio előjelei?

Figyelt kérdés
Most lettem 13 eves.Egy-masfel eve van kb folyasom.Az elmult ket napban folyamatosan hanyingerem volt.Ez lehet a menstruacio elojele?Ritkan elofordul hogy begorcsol a hasam ,de ez csak par masodpercig tart.A mellem mar kicsit kezd noni (77cm a mellbosegem) valamint szoros is vagyok.Nagyon szepen koszonom a valaszokat es esetleg azt is,hogy irhatnek-e valakinek ilyen temaban?

2016. nov. 17. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A hányinger nem a menstruáció előjele. Inkább nehéz kajától vagy stressztől lehet. Az alhasi szurkálás, apró görcsök már utalhatnak erre, de ezek egészen más jellegűek lesznek, mint amikor a gyomrod vagy a beleid görcsölnek.

Lehet, hogy még várnod kell egy ideig, de előbb-utóbb majd jelentkezik a mensi. Ne siettesd, lesz még időd rá bőven!

Amúgy nekem nyugodtan írhatsz, ha kérdésed van!

2016. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!