Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsre valami...

Menstruációs görcsre valami jó megoldást?

Figyelt kérdés

Van, amikor a fájdalomcsillapító nem hat. Nospát eleve nem használok, mert azt meg sem érzi a szervezetem.

Van valamiféle gyógynövény, ami enyhíti a görcsöt? Egyszer olvastam, hogy például az E vitamin is ilyenkor jó szokott lenni.



2016. nov. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Remélem ez a 3 link hasznos lesz számodra:


[link]

[link]

[link]

2016. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Nem olvastam a linkeket, lehet hgy olyat irok ami a linkben mar van, akkor bocsi.

Elotte valo nap mar elkezdem a D-vitamint, amit amugy is szedek (napi 5,000 IU kiszerelesben) de a menstruacio elott egy nappal 10ezret veszek be, es a menzi elso napjan pedig 15-ot (utana folytatom az 5ezreset).


En minden nap kavezok, de a menzi napjan kihagyom a koffeint, mert az nem tesz jot a gorcsoknek.

A D vitamin emelesevel a magnezium bevitelt is novelem. Kulon nem szedek magneziumot de a menzi napjan igen, abbol akkor dupla adagot.


Gyogyteakat iszok es meleg borogatast hasznalok. Ha mar nagyon gorcsol, akkor kulonbozo gyakorlatokat szoktam csinalni: [link]


illetveamikor mar nem birom tovabb (vagy jelenesem van es nincs idom otthoni praktikakra) beveszek 2 algopyrint. Probaltam mar sokfele fajdalomcsillapitot de neked eddig csak az algopyrin hatott.

2016. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Nyújtani én is szoktam, hasonló jóga-szerű pózokkal persze ha épp itthon ér a görcs. Útközben vicces lenne... :D

2016. nov. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!