Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha muszáj lenne...

Mit tesztek, ha muszáj lenne beszélgetnetek valakivel, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Teljesen megőrülök. Unatkozom, elegem van nagyon sok mindenből, és egyetlen ismerősöm sincs, akivel nem lenne nagyon fura, ha ráírnék, hogy beszélgessünk. Barátaim természetesen nincsenek. Párom van, ő most épp nem ér rá.

Ismerkedni pedig nem szeretnék, illetve nem random idegen emberekkel szeretnék elkezdeni beszélgetni. Nem is tudom mit várok erre a kérdésre...:D Talán semmit. De hátha van valakinek ötlete. A napló íráson kívül. Azt többször próbáltam, egyszer sem vált még be.


2016. aug. 31. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, még nem unatkoztam. "Természetesen" nincsenek barátaid, erre rá kéne kérdezni, hogy miért?


Soha nincs beszélhetnékem, remekül el vagyok egyedül is, nem kellenek mások magányenyhítőnek.

2016. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem se barataim, se parkapcsolatom ugyhogy en altalaban elfoglalom magam, pl filmet nezek, vagy rajzolok. Naplot szoktam irni, de mostanaban nagyon elhanyagolom, inkabb csak leirom valahova a gondolataimat es kesz.
2016. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért nincsenek barátaim, mert mindig is borzasztóan visszahúzódó, introvertált és antiszociális személyiség voltam. És sokáig igényét sem éreztem, hogy kellene nekem egy barát..
2016. aug. 31. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg párt sikerült találnod. Pedig azt nehezebb...
2016. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ápolom a kapcsolataimat, ezért mindig van két olyan ember, aki biztosan meghallgat, amikor nekem van rá szükségem. Cserébe ők is számíthatnak rám bármikor. Ez így működik, nem lehet a semmiből leakasztani egy barátot, ahhoz előbb bizony jól meg kell ismerni egymást. Nem is értem, ha magányos vagy, akkor miért zárod ki az ismerkedést.
2016. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es: Volt egy időszakom, mikor ellenkező neműekkel aktívan ismerkedtem neten...:D Az úgy sikerült.
2016. aug. 31. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondtam volna, hogy beszélgessünk, de látom, hogy ettől eleve elzárkózol. Szóval passz.
2016. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: egy kort és egy nemet tudhatok esetleg?
2016. aug. 31. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy kor és egy nem, mert egyébként nincs annyira beszélhetnékje.
2016. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
En leugranak a boltba egy kokuszert (ha nincs supermarket) es csinalnek neki szemet meg szajat, es elneveznem Wilson-nak.
2016. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!