Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeim, ti beszélgetnétek...

Hölgyeim, ti beszélgetnétek vagy beszéltetek már fiúval a menzeszetekről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nővel is, Férfival is (legfőképp a párommal, benne megbízom). 21/N
2017. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja mindent tud rola es neha lemegy nekem tamponert is;)
2017. máj. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lány ennyit mondott : most vérehullató fecskefű vagyok nem rózsaszál :)))
2017. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.értem sokan mért kezelik tabu témaként.

Ez ugyanolyan hétköznapi dolog, mint hogy mindennap tiszta zoknit veszel vagy a fogmosás.

Persze nem kell úton-útfélen erről beszélni mindenkinek, de ha szóba kerül, és olyan ember által, akit jól ismersz, akkor mért ne lehetne beszélgetni róla anélkül, hogy kellemetlen érzésed lenne.

Én párommal szoktam beszélni erről. Számon is tartja nagyjából, hogy mikor kellene megjönnie. Amikor pedig megvan akkor megvan. Mi van akkor?

Lehetnek olyan helyzetek, amikor még örülsz is neki, hogy megjött.

Akinek pedig görcsöl a hasa, rosszul van, annak pedig valamilyen gyógyszert ha kell szednie, az sem egy szégyenletes dolog.

A menstruáció a női élet velejárója. Minden nő menstruál vagy fog vagy régen menstruált mindig is. Nem egy egyedi dolog, és nem egy nagy kunszt.

Ha majd lesz párod és szexuális életet fogsz élni, úgyis előjön a téma. Főleg ha már komolyabban terveztek, vagy ha kellemetlenül éreznéd magad, ha ekkor szexelnél, és mondod a párodnak, hogy most ne, mert megvan. Mi van ezzel? Semmi. Teljesen hétköznapi dolog.

Barátnőkkel is ki szoktuk néha napján tárgyalni.

Akinél pedig erős hangulatingadozással jár vagy görcsöl, jobb mondani, hogy gyerekek, most nem vagyok vevő a marhaságokra ezért, minthogy tettesd, hogy minden rendben van, és egész nap ne lehessen hozzádszólni.

Középsuliban lehet, hogy iszonyatosan kellemetlen erről beszélni, esetleg a fiúk cukkolnak miatta, de értelmes ember pontosan tudja, hogy ez annak a jele, hogy egészséges nő vagy. A bunkó kisfiúkkal nem kell foglalkozni.

2017. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2017. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

párommal, orvosommal (férfi ő is).

nem téma, de ha valamiért szóba kerül, nem kerülöm. nem kínos róla beszélni.

2017. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Párommal, természetesen.
2017. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!