Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum után égő érzés...

Antibiotikum után égő érzés és viszketés?

Figyelt kérdés
Vesegyulladásra kaptam antibiotikumot de 3nap múlva megjött a menstruációm és nem tudtam használni hüvelyi probiotikumos kapszulát. Holnapra elmúlik a menstruációm és már érzek égő érzést és enyhe viszketést odalent. Pisilés után ha megtörlöm a nunim,olyan mintha az egész száraz lenne és a csiklómnál fura érzés van. Olyan mintha nyilalna,de csak ha hozzáérek. A kérdésem az lenne,hogy most elég lenne egy protexin gynophilus-t használnom 2x egy nap egy héten keresztül. Vagy előtte valami gombaölőt is használjak. A tüneteim nem erősek csak félek hogy begombásodtam amiért nem tudtam helyre hozni a hüvelyflórámat a havi miatt.
2016. nov. 18. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elmulik a mesi, kezd el a gombara valo kezelest. Mesi utolso napjaiban mar siman lehet gomba ellenes kupot felhelyezni ejszakara.
2016. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés,és szerinted melyik lenne a legjobb ami árban is elfogadható?
2016. nov. 18. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne probiotikus hüvelykúppal kezdj, hanem előtte Betadine kúppal vagy hasonló fertőtlenítő, gombaölő kúppal.

Majd egy hét használat után jöhet a probiotikus, vagy az orvos, de addig felesleges szerintem a protexin.

2016. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a betadine kúpot mensi alatt is lehet használni.
2016. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az olyan 1000ft korul van igaz? Meg annyit hogy ugye ilyenkor lent amugy sem annyira eros meg a huvelyflora es nem fogja kimarni vagy valami bajt nem csinal vele?
2016. nov. 18. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
De ,azt is kinyirja, azert kell utana a helyreallito
2016. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De eleve az antibiotikum is, ezert erzed ezt, szoval mar mindegy
2016. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek elég lenne ha 5-7 napig használnám csak?
2016. nov. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!