Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet baj ha használom a...

Melinda- kérdése:

Lehet baj ha használom a canesten combi uno-s krémet, ha nincs viszketés vagy égő érzés?

Figyelt kérdés
Már rengeteg kérdést feltettem ez ügyben, ez az első gombám és nagyon aggódom. Voltam nőgyógyásznál megvizsgált és mondta, hogy enyhe gombás folyásom van, nem kérdezte, hogy viszket-e vagy ég, vagy piros. És a lapra azt írta, hogy canesten kúpot használjak(vény nélkülit). Nyilván írva lett volna ha krémet is kéne.. ha csak a tablettát használom belülről megszűnik a gomba? És eddig már három alkalommal használtam a krémet(nem tudtam konkrét helyre kenni, így a hüvelyem körül bekentem) lehet bajom? és ugyebár a canesten combi uno-ban csak egy tabi van. elég lesz annak az egynek a használata?
2015. ápr. 19. 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!