Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuzesseg elvesztese utan...

Szuzesseg elvesztese utan rendszertelen menstruacio?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve mar, hogy nem vagyok szuz. Azelott minden honapban pontosan 16-an jott meg, de azota teljesen rendszertelen, egyik honapban 28-an jon meg, kovetkezo honapban 8-an, azutan meg 14-en. Az orvos szerint normalis, mert a ciklus csak 28 napos, de nem is tudom, ez nekem furcsa, hiszen korabban mindig pontos volt, es szerintem 2 ev alatt rendbe kellett volna jonnie. Szerintetek ez mitol lehet, es normalis? Valaszokat elore koszonom.

2016. okt. 22. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a naptári dátumot vedd Figyelembe, hanem azt hogy hány nap telik el 2 vérzés közt. Egyébként meg állandóan változik a ciklus. Pl nekem az elején még 5 napos volt, most már az utóbbi jó pár évben 6-7. A ciklus hossz ugyanigy változott. Többnyire 30 napos, de volt már olyan hogy fél évig másfél Havonta jött meg és egyszer csak magától visszaállt akkori 28 napra.
2016. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez megnyugtato volt :)
2016. okt. 23. 01:28
 3/4 anonim válasza:

Párom ciklusa a mai napig össze vissza van..pár hónapig rendszeres aztán ha idegbetegeskedik 2 hetet is késik.

Akkor ált vissza a szűzesség elvesztés elötti ciklusa amikor fogamzásgátlót kezdett szedni...

De amikor abba hagyta megint kuszálódtak a dolgok.

29/F

2016. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gyere majd én berakom neked a lázmérot
2016. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!