Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a csiklóm, egyszerr...

Nagyon fáj a csiklóm, egyszerre viszket és szúr, mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Reggel óta borzalmasan fáj a csiklóm, viszket, szúr, az is fáj, ha az ujjammal megérintem. Maga a hüvely és a puncim többi része nem, csak a csiklóm.


Amikor tegnap maszturbáltam, még nem éreztem ezt az érzést, igaz, este, lefekvésnél már igen, de nem volt ennyire fájdalmas, mint most.


Mi lehet ez az érzés? Mit tudok tenni ellene? Milyen kenőcsöt javasoltok esetleg?


2016. nov. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg túl durván masztiztál? Bőrön keresztül, vagy felhúzva?
2016. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Canestennel kend be
2016. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kodörzsölted, akkor elég a körömvirág krém
2016. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem tegnap túl erősen maszturbáltam és valójában nagyon sokat is. Tegnap ilyen pihenős, kellemes napom volt, nagyon sokszor visszafeküdtem az ágyamba és izgattam a csiklómat.


Legközelebb jobban fogok figyelni erre és óvatosabb leszek. Egyébként, nem írtam, de most eléggé piros a csiklóm, szinte "éget".

2016. nov. 20. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez lesz a baj!

Legközelebb síkosítsd magad.

Elsőre a Neogranormont javasolnám, de az rettenet csípné.

Így marad a rég bevált kamillatea: Kifőzöl kevés vízben egy teászacskóval, és az ráteszed, mikor már kellemes a hőmérséklete.

De a körömvirág is használhat. Vagy van kifejezetten bőrápoló síkosító (most meg is néztem neked: Bartoline).


És mindenképpen szerezz be síkosítót az "ilyen pihenős, kellemes nap"okra! :)

2016. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy írtatok javaslatokat! Kicsit aggódtam, de most már megnyugodtam. :)


19:47


Rendben, megfogadom a tanácsaidat! Holnap vásárolok síkosítót és körömvirágot, kamillateát is. Mostantól, ha sokat fogok maszturbálni egy nap, óvatosabb leszek és mindenképpen fogok használni síkosítót!

2016. nov. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!