Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik azok az okok ami miatt...

Mik azok az okok ami miatt nem jön meg a menstruáció? Lehet valami komoly baj?

Figyelt kérdés

2-3 napja késik, néha-néha érzem, hogy mintha meg akarna jönni, de nem a köldököm alatt, hanem inkább a petefészkeim környékén. Csináltam egy érzékeny tesztet, negatív lett. Egyébként pontosan szokott megjönni és egy héttel előtte szoktam érezni. Most nem éreztem semmit. Lehet, hogy valami bajom lehet? Gondolok itt cisztára vagy ilyesmire? Orvoshoz még egyenlőre nem megyek, mert szerinte az 1 hét késés normális lehet.

Egyébként semmi különös tünetem nincs, csak annyi, hogy kicsit megpattanásosodtam és nem kívánom a szexet.



2016. nov. 23. 18:03
 1/2 0402szviki válasza:
Szia:) Szerintem aggodalomra semmi ok, néha a stressz, megfázás, ha szedtél antibiotikumot az is késleltetheti a menstruációt ha még továbbra is késni fog akkor majd még csinálj egy tesztet, de szerintem ne aggódj meg fog jönni csak most kicsit késik.
2016. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 0402szviki válasza:
Attól is lehet hogy nem kívánod a szexet mert rá stresszelsz a dolgokra.
2016. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!