Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért olyan komoly dolog...

Miért olyan komoly dolog menstruácio?

Figyelt kérdés
(Irasa es szamolása) sosem értettem miért kell ezt komolyan venni. Mi ebbe a fontos?

2016. máj. 24. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon fiatal vagy még?

Akkor álljon itt egy elrettentő példa. PCOS. Hallottál már róla?

2016. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert fontos tudni néha visszamenőleg, hogy mikor jött meg és hány napig tartott. De ez nem komoly dolog, csak jelölgeted egy kis naptárban. Nem nagy munka.

19L

2016. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos kor és idő eltelte után a rendszertelen, szabálytalan menstruáció betegségekre utal.
2016. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, én sosem írom fel, eleve eszembe se jut, nem vagyok én olyan összeszedett.

Viszont a hipochonder ellentéte vagyok, ez lehet, hogy számít :)

Egyébként maga a menses természetesen igen fontos, az egészségünk és fajfenntartásunk alapvető része...

2016. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két dolog miatt írom: Ne érjen meglepetésként a következő ciklus. Plusz kontrollnak, hogy minden OK-e. Túl rövid, vagy hosszú ciklus problémákat jelezhet
2016. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 3 oka van: Tudjam mikor kéne megjöjjön, mert nem szeretnék átázni csak úgy. És tudjam hogy mikor kéne megjöjjön, mert első nap nagyon szarul szoktam lenni. Harmadik, ha probléma van nőgyógyász kérdezi, meg ha rendszertelen a ciklus, stb akkor lehet hogy probléma van. Gondolom fiú vagy, vagy nem rég óta, esetleg még nem is menstruálsz...
2016. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!