Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon terhesség áll még is a...

0402szviki kérdése:

Vajon terhesség áll még is a dolgok mögött? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!8.nap menstruációs késés után csináltam egy csepegetős tesztet ami negatív lett bár nem tudom, hogy helyesen használtam e mert Romániában tartózkodom jelenleg ahol a használati utasításon nincs egy darab magyar betű sem. 2 Csepp vizeletet csepegtettem rá gondoltam ez elég lesz előtte csak mártogatósat csináltam mindig. Ma már 14. napja késik apróbb hasszúrkáim vannak viszont 1.5 hete kb elég bő a folyásom fehér krémesebb állagú de nem csíp nem viszket és nem is szagos.Émelyegni nem szoktam,vizelési ingerem sincsen túl gyakran,1x volt hasmenésem és esténként puffadni szoktam. Se mell fájdalom csak a bimbóm fáj egy kicsit mikor megtapogatom.Vegyek még egy tesztet?Vagy netalán valami fertőzés? petefészek ciszta is lehet a dologban?:/ még 1 hónapig Romániában leszek eléggé messze az otthontól orvostól és azért félek, hogy minden rendben van e oda lent. Köszi a válaszokat előre is :)
2016. nov. 24. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki járt hasonló cipőben?Mi lett a vége? Tapasztalatokat tanácsokat mindent meghallgatok:)
2016. nov. 24. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján akár terhesség is lehet! A helyedben vennék még egy tesztet, és keresnék hozzá magyar nyelvű leírást a neten, vagy megkérnék valakit, hogy mondja már el, hogy kell használni.

Csepegtetőset még nem használtam, de szerintem kevés hozzá a két csepp! Úgy pedig negatív lesz akkor is, ha egyébként tényleg terhes vagy.

2016. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, meg a zöld kéz:) Veszek még 1 tesztet akkor csak holnap lesz nyitva a patika mert itt még az sincs mindennap nyitva :/

Ha valaki tudna még valami tanácsot, véleményt mondani szívesen elfogadom :)

2016. nov. 24. 12:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kellett venni tesztet. Meg jött mára. Azért bíztam benne, hogy lesz baba :/
2016. nov. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!