Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás lennék a Pharmatex...

Allergiás lennék a Pharmatex tablettára? Vagy ez normális? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónappal ezelőtt próbáltam ki először. Mielőtt élesben kipróbáltuk volna este, délelőtt feltettem egyet, hogy lássam, irritál-e. Akkor nem volt gond. Aztán este a következőnél a feltétel után kis idővel híg, átlátszó, vízszerű folyást tapasztaltam. Mindenesetre akcióztunk, közben nem volt gond, nem fájt.

Most ismét kipróbáltam, csak úgy tesztelésre, hogy mit vált ki, de most is ugyanaz - az első tablettával nem volt gond, aztán a második, amit kb. 18 órával később tettem fel, szintén vízszerű folyást okozott.

Más is járt már így? Mitől lehet?



2016. nov. 24. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az maga a pharmatex, ami kifolyik, de jo ha tudod, hogy eleg rossz a pearl-indexe. Egy ev alatt az ezt hasznalo parok kb 80%-nal csuszott be nem kivant terhesseg.
2016. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véd, és nem jó a hüvely nyálkahártyájának. Gyulladást okoz.
2016. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pesszáriummal együtt használtam, önmagában nem merném.

Volt, hogy kifolyt tabletta darabka, de nem hiszem, hogy az a víz az lenne. Főleg, hogy az első tabi után nem volt ilyen.

2016. nov. 25. 01:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen fajta pesszáriunot használsz? :)
2016. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na jó, soha a büdös életben többet nem fogok ilyet használni...

Mára meg igen bő, szagtalan, sárgásfehér folyásom lett, kicsit mintha véres is lenne (bár 1-2 napon belül menstruálok). Remélem tényleg allergia, és nem a hüvelyflórámat borította meg annyira, hogy valami jó kis baci elszaporodott..., különben a nőgyógyászommal kénytelen leszek előrébb hozni a találkát -.-'


4.: Cayát. Nem bíztam eléggé ebben a természetes caya gélben, ezért próbáltam ki a pharmatexet, de már bánom.

2016. nov. 25. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon rosszul lettem tőle... 39 fokos láz, hasfájás, megváltozott folyás. biztos, hogy attól volt :(

Nem tudom mi lehet ebben a szerben.

2016. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most fogom abba hagyni a fogamzásgátlót és én is Caya pesszáriumot vettem meg hozzá Caya permicidet.Nagyon kiváncsi leszek h milyen lesz. (Én kérdeztem h milyen pesszáriumot használsz.) Így ha már kipróbáltad megkérdezhetem h nem volt zavaró együttlét közben h ott van bent?Nem éreztétek? :)
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!