Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan cseréljem diszkréten...

Hogyan cseréljem diszkréten az egészségügyi betétet vendégségben?

Figyelt kérdés

Holnap vendégségbe megyek, és éppen megvan a menzeszem.

Akikhez megyünk, náluk valamilyen oknál fogva nincs a fürdőszobában/WC részben szemetes.


Az egyetlen szemetes a konyhában van.


Ilyen esetben:

1. Hogy vegyek magamhoz egyáltalán betétet a táskámból?

2. A használt betétet hogy tegyem diszkréten a konyhai szemetesbe, jobb híján?


Egyik alkalommal furcsán nézett rám a rokonom, amikor a betétet tettem a zsebembe, aztán azért is, mert a WC után egyenesen a konyhába mentem be néhány másodpercre.


2016. nov. 25. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhában menj, amin van zseb. A tiszta betéte tedd zsebre, és a használtnak egy neylon zacskót is a zsebedbe.
2016. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma tárgya? Zsebre teszed, majd kuka... ezen mit kell ennyit lamentálni?

Azt meg, hogy ki mit gondol, pont le kell szarni.

2016. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A használtat eddig is neylon zacskóba tettem, de most a kidobás a gond inkább.


Mégis mit mondjak, mi a francnak megyek be csak úgy a konyhába? Ha meg más is ott van éppen, akkor is kidobni....hát furcsa az eset után.


Viszont köszönöm szépen a tippet!

2016. nov. 25. 22:01
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ha látja is, hogy kidobsz valamit, akkor sincsen semmi. Valószínűsítem, hogy megérti, hogy ez egy természetes dolog... Ha a vendéglátóid között van nő, ő is ugyanezt csinálja. Nincs mit szégyellned szerintem.

Vagy akár, ha kistáska van nálad, vidd be magaddal a fürdőbe és ott vedd elő a betétet.

2016. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőtől senki sem veszi rossz néven, ha a kézitáskáját magával viszi a mosdóba. Beleteszed a használt cuccot becsomagolva, és kész.
2016. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fújd ki az orrod Wc után majd csinálj úgy mintha kidobnád a zsepit és a zsepivel együt (esetleg belebugyolalva) kidobod
2016. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!