Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanga hasznalatakor mindig...

Tanga hasznalatakor mindig kinos helyzet lep fel, nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Kerlek ne panaszoljatok be a kerdesemet,hogy kamu, mert nem az. Szoval en 15 eves lany vagyok es neha tangat hordok. De nem nagyon szeretem mostanaban mert a sima bugyiban nem, de a tangaban feher valadekkal lesz tele, rengeteggel. Hogyhogy csak tangaban van ez? Es miert olyan sok?

#tanga #kinoshelyzet kinos
2016. nov. 27. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%
Mi nem hasznos a válaszomban, kérdező? Tényleg rohadt undorító, mikor folyik, meg mellémegy stb, erre írtam a tisztaságit.
2016. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó... Nem tudom melyik tisztasági betétes válaszoló vagy, de egyik sem volt hasznos. Egyrészt használ, másrészt mivel ez nem normális jelenség, így ennyivel nem is lehet elintézni.

Egyébként nem tudhatod, hogy ő ítélete-e nem hasznosnak a válaszodat, miért tőle kérdezed csak? Én sem ítéltem annak...

2016. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális a folyás, a tanga irritál így több folyásod van, ez nekem is így volt. A legjobb a normál pamutbugyi (nem tanga, nem kisnadrág fazon). Dressz alá esetleg mehetne a lézervágott bugyi, mert az nem látszik át jó esetben és akkor nem kell tangát hordanod. Estére mindenképpen sima pamutbugyit vegyél fel tisztasági nélkül, hogy legalább éjjel szellőzzön.
2016. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!