Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van menstruáció előtt...

Miért van menstruáció előtt napokig csak reggel kis vérzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves lány vagyok, és van egy problémám, ami egyre inkább aggaszt. Kérdésem, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben?

A történethez hozzátartozik, hogy fél éve nem szedek fogamzásgátlót (előtte 2 és fél évig szedtem), és azóta van ez így. A mensim kb. normál időpontra megjön, de így indul, hogy napokig csak ez a reggeli pecsételés van meg, aztán egyszer csak beindul, és akkor lesz rendes a menstruáció.

Eddig a gyógyszerre gyanakodtam, de mégis fél év után is így érezteti a hatását??? (Gyógyszerszedés előtt nagyon pontos és rendes mentruációm volt.)

Most éppen péntek óta van reggel ez a kis vérzés, és szerintem már meg kellett volna jönnie rendesen. Félek a terhességtől is, mert a párom a hímvesszőjét hozzádörzsölte a puncimhoz, és lehet, hogy volt rajta előváladék. (Nem dugta be.) Ugye, ettől még nem lehetek terhes?? (Gumival folytattuk.)

Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 6. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!