Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nem korai terhességi...

Mikor nem korai terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Késik a havim, már 10napja. 26-napra szokott megjönni.Az utolsó március 27-én volt. A barátnőimmel együtt.Így pontosan tudjuk mikor következünk. Hol érzékeny a mellem, hol nem .1hétig igen ,utána pár nap nem majad megint. Vannak hasi görcseim, de nem vészes, apró szűrkákások.Nem erős.Nem hiszem, hogy ez az lenne. De az első gyerekemmel sem vettem észre semmit. Nem voltak tüneteim,csak elmaradt, sőt a 9.hónap alatt sem hánytam, csak nőt a mellem és a pocakom.Sokat pisilek ,de nem tudom , hogy e miatt.A pisim után, a wc papír erősen citrom színű, és volt már előtte folyásom, amikor azt hittem meg jött.2ster.Mint ha bepisiltem volna. Szerintem sokat eszek, a férjem is észre vette.De nem merek csinálni még tesztet.Szeretnénk a babát, csak a sok csalódás után...9év.Mikor érdemes tesztelni? Várjak még egy hetet? Ti mikor csináltatok tesztet? köszönöm.
2010. máj. 2. 11:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem biztosan terhes vagy. :) A szurkalasok a gyakori pisiles, es az ehseg mind arra utal. Nem korai csinalni tesztet. De reggel tedd akkor tobb a hormon. Szoritok. :)
2010. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmaradt mensi után 10 nappal már minden teszt kimutatja. De azért reggeli első vizeletből csináld. Szorítok:)
2010. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megyek veszek tesztet és meg írom , hogy mi lett. üdv.
2010. máj. 3. 10:39
 4/6 anonim válasza:
Megcsinaltad a tesztet? Mi lett az eredmeny? :)
2010. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia! hát hétfőn meg vettem meg csináltam, akkor du. persze, negatív.Ki dobtam és nem találtam utána. Lehet hamar kilöktem nem vártam meg míg az összes pisit felszívja! Meg kellene várni??? Nem tudom én még nem csináltam ilyet.Igaz 32.vagyok.De.... ÁÁ izgulok. De még most sem jött meg és még mindig érzékeny a mellem és kicsit olyan szédülős vagyok. Görcsöltem hétfőn és pénteken mint akinek megakar jönni de semmi. Néha érzem melegem van meg meleg a mellem.Azt mondja a barátnőm ő 2.hét után csinálta meg miután nem jött meg és + lett. De ő nem akarta a babát. sajna.Várok 18-ig akkor kellene meg jönnie, ha nem reggel teszt és doki ha + ha -. majd jelentkezem.
2010. máj. 5. 17:47
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem 3 hetes terhességet 2x is kimutatta:) Nekem is voltak szurkálások, kis görcsök, de azon kívül semmi..:S
2012. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!