Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap után érdemes terhessé...

Hány nap után érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Másfél hete vesztettem el a szüzességem. Védekeztünk de félek még így is a terhességtől. Ma kellet volna megjönnie, de még előjeleit sem érzem. Olvastam olyat, hogy az első szex befolyásolhatja, vagyis késhet. Ez igaz? Amúgy idegeskedek más okok miatt is. Lehet csak ezért késik?

Mikor érdemes tesztet csinálni, hány napra az aktus után?

Amúgy már rendszeres a menstruációm pár éve, ha késik is akkor is csak pár napot.


2010. jún. 23. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan 2hét mulva már kimutatja ha még mindig nem jön meg és terhes lettél.
2010. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ez történt két héttel ez előtt-1hetet késet mire megjött.adig két tesztet is megcsináltam és negativ volt.ideges voltam nagyon hogy terhes vagyok még a tesztnek se hittem.szerintem az idegességtől nem jött meg.én elötte lefogytam 50kg ra és kaptam olyan hozzászólásokat hogy a fogyástol is késhet.és akkor elkezdtem enni.és megjött utánna.ne idegeskedj,ha gumival védekeztettek nincs okod idegeskedni plusz ha ha utánna ellenőriztétek,hogy ki-e lukadt akkor még biztosabb h nem vagy terhes.
2010. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!