Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lovaglás: betét vs tampon?

Lovaglás: betét vs tampon?

Figyelt kérdés
lovon lovaglás közben ti mit használtok?
2010. máj. 2. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Betét párti vagyok, de lovagláshoz egyértelműen a tampon a jobb. Nem bírnám ki betéttel (tapasztalat).
2010. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én lovon szoktam.
2010. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Betét. A tampont még nem próbáltam ki. Vagyis akartam, de nem sikerült :S De már majdnem. Amúgy akkor is betéttel fogok lovagolni.
2010. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Énis betétes vagyok. Bàr téll más lehet tamponnal.
2010. máj. 2. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Betét, mivel nem tudnék a lovardában cserélni.De ha tudnék akkor tamponoznék.Mondjuk a betétnél nem baj ha nem cseréled olyan sűrűn.Nyáron egész napos túrán nem tudtam csak egyszer cserélni, reggel és ha tampont raktam volna akkor lehet lett volna valami fertőzésem:S Úgyhogy betét.
2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó szoros fehérneművel használj betétet. Akkor nem csúszik el.
2010. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

betét?!? tanügetés: cupp-cupp... guszta. Napi 1x-i cserével én nem dicsekednék, mert ha befülled odalenn és begombásodik, az komoly gond. Bocs, de ez van. A tampon, ha tiszta hely adott a cserére sokkal higiénésebb.

12 voltam amikor megjött, és 13,5 mire sikerült rászoknom egy minire. Neked is ezt ajánlom!

Ja, és igen, lovaztam akkoriban. Ma is. Már vagy 10 éve használok tampont - nemcsak lovaglásoz.

2010. máj. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem gusztustalan, hanem teljesen természetes, a nőiség fontos része! A tampon sajnos nem higiénikusabb, csak komfortosabb.
2010. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oks kössz a válaszokat :D hát ja de azért néha kellemetlen...
2010. máj. 3. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
én betétpárti vagyok.több mint 2 és fél éve megjött de még a minit sem tudtam feltenni annyira fájt. ugy jártam lovaglásokra (terepre) hogy betétem volt.közvetlen előtte cseréltem így nemvolt gázos. bár nekem alapból nem jön ki sok vér egyszerre. mellékesen:sajnos most halt meg a lovam,ezért már vagy 2 hete nem lovagoltam és egy örökkévalóságnak érzem. elmentem ms lovardába lovagolni ott ez a vállonveregetés h jó majd utolsónak berakunk és kicsit megfutószárazunk,hát vagy 3× 3 órát vártam mindig közbejött vmi. ezt csak úgy megjegyeztem de most szarul vok....
2010. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!