Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet vetélés? SOS

Lehet vetélés? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menstruációmnak ma kellett volna megjönnie, de tegnap folyamatos erős alhasi görcsökkel "megjött". A menstruációmkor szoktam néha görcsölni de ennyire nem, mint tegnap. A fájdalomcsillapító is alig segített. Most viszon nagyon megvan, jobban mint szokott, és az imént miközben cseréltem egy kb. 10-12 centis alvadt vér darab is távozott és már tegnap óta folyamatosan vérdarabok is távoznak és fáj a hasam. Szerintetek ez lehet vetélés? Anyukámnak is így jött anno amikor elvetélt és nagyon aggódok, de az orvos leghamarabb csak jövőhéten tud megnézni:(

Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 18. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Hívd a mentőket, ha nem javul
2016. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%

Férfi létemre nem tudom átérezni, de el tudom képzelni.. az biztos hogy ennek ezer oka lehet, barátnőm is élt át hasonlókat esetenként, pedig szó sem volt áldott állapotról. Ne gondolj egyből a legrosszabb verzióra. (ne fesd az ördögöt a falra.. ha ismerős) Ez nagyon fontos! Elhiszem hogy nagyon félsz de addig míg az orvos meg nem néz, csak magadat őrlöd ezzel.


Jobbulást és fel a fejjel :) Nem lesz semmi baj!

2016. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj be az ambulanciára, az a legbiztosabb.
2016. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!