Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe barnás rózsaszínes...

Enyhe barnás rózsaszínes folyás rákszűrés után?

Figyelt kérdés

Másfél éve szedek fogamzásgátlót (Symicia), miután elkezdtem, elvégezte a doki a rákszűrést, nem volt semmi gond de egy-két napig "éreztem a helyét" a hüvelybemenetnél. Tegnap mentem újra, ugye megint esedékes volt, megvizsgált, hazaértem, kb. egy óra múlva észrevettem, hogy agyon enyhe barnás, helyenként rózsaszínes folyásom van, ami még most is tart. Elég durva volt a doki, talán ez okozta? Volt már másnak is ilyen? Eléggé aggódok, de csak este rendel, akkor tudom hívni...

20/L



2016. dec. 20. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. En is megijedtem anno. De mivel "megkapargatjak"a mehnyak felszinet hisz onnan kell kenetet venni az okozza a verzest. Nekem piros ver is szokott lenni. Volt, hogy egy-ket napig volt, hogy csak aznap.
2016. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy írtad: az ok az, hogy durva volt a doki. (Fölöslegesen ne telefonálj neki.)
2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!