Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig (csak a WC papiron...

Alig (csak a WC papiron lathato) barnas folyas, gond lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok, ma leptem a 8. hetbe, tegnap voltam elöször dokinal, aki egy rakszürest is csinalt. mondta is, hogy ha van utana egy csepp ver, nem kell megijedni. tegnap este en nem vettem eszre semmit, viszont most (majdnem egy nappal kesöbb), mikor pisi utan megtöröltem, lehetett latni egy nagyon-nagyon halvany barnasagot.. ha tegnap azonnal lett volna, nem paraznek, de igy egy nappal kesöbb? nem gaz ez?

a babanal mar tenap lehetett latni szivmüködest, ugye nem törtent vele semmi? :(



2015. jan. 21. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es a hasam is fajdogal, huz picit, de az eddig is volt. azt olvastam, h a növekvö meh okozhatja..
2015. jan. 21. 15:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a tegnapi vizsgálat miatt van, de én bemennék a helyedbe.
2015. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint a kórházba :D Ez lemaradt
2015. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még valószínűleg a vizsgálattól van, nekem is mindig így volt, egy nappal utána. Ha nem áll el, fájdalmad van, vagy erősödik menj vissza, de nem lesz gond.
2015. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem vizsgálat nélkül is volt ilyen.
2015. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, délután óta nem láttam semmit, de azért figyelgetni fogom
2015. jan. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!