Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatalabb korban is előfordulh...

Fiatalabb korban is előfordulhat mellrák?

Figyelt kérdés

Itt gondolok 20 év akattira. Interneten utana olvastam és csak azt írtàk, hogy 45-50 év körül lehetséges.

És a fő ok, amiért ezt kérdezem, az az, hogy iszonyatosan fáj az egyik mellem már 3 napja, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e elmennem orvoshoz (ahol legelább 3 órát kéne várnom..:).



2016. dec. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Éppen itt írta valaki nem is olyan régen,hogy 20 éves és most kezelik mellrákkal. Ha panaszod van mindenképpen menj el!
2016. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hol olvastad, hogy 45-50 év körül lehetséges, legfeljebb azt, hogy ebben a korban a leggyakoribb.


De akár kisgyereknek is lehet, csak nagyon ritka.


Ha fáj a melled, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de a mellrák eleinte nem fájdalmas, amikor fáj, akkor már igen jól tapintható, aránylag nagy csomó(k) is van.

2016. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy most fog megjönni? Esetleg még nő? Ami 20 év alatt elég valószínű.

Lehetséges bármilyen életkorban csak 40 év felett nagyobb a kockázata. Amúgy tapperold körbe jó alaposan, ha nem érzel benne csomót nincs bajod, mikor már fáj akkor már tapintható a csomó.

2016. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetséges.

De ne gondolj egyből a legrosszabbra, nekem mensi előtt volt nagyon fájós de csak az egyik mellem, tavalyelőtt csomót találtam benne, tavaly fibroadenómával műtöttek, ami egy kis három centis jóindulatú göböcske volt. Azóta nem fáj soha, csak a heg szurkál amikor frontérzékeny.

19/L

2016. dec. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!