Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Láz antibiotikum mellett?

Láz antibiotikum mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Másfél hete voltam dokinàl tipikus influenza tünettel. 4 napig pihentem antibiotikum,köptetőt kellet szednem.Visszamentem dolgozni rà 3 napra belàzasodtam (38). Elmentem megint orvoshoz megint antibiotikum de most nem feküdtem vele.Rà 2 napra megint vissza 39 fokos làzzal,és nem érti a dokim. Kaptam calciumot,rubophent meg algopirint. Ezt kell szedjem 4 óránként. Mi lehet a baj? Fürdőben dolgozom.
2016. dec. 22. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy vírusfertőzésre nem adunk antibiotikumot.
2016. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Ne szedjem be az antibiotikumot?
2016. dec. 22. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedjed, ha az orvos azt mondta, ártani biztos nem árt egy kis hasmenésen kívül, de ha valóban vírusfertőzésed van csak, akkor használni se fog.

Vírusfertőzéssel nem nagyon lehet semmit kezdeni. Pihenni kell,érdemes otthon maradni nehogy felülfertőződjön, lázat folyamatosan mérni és ha magasra megy, csillapítani (pl algopirinnel).

2016. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infokat :)
2016. dec. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!