Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlik magától? 12/l

Hüvelygomba elmúlik magától? 12/l

Figyelt kérdés

Szóval antibiotikumtól kaptam, akkor kezdődött. A végbelem és a hüvelyem ég és fáj. Mondtam anyának, de egyaz nem hiszi el, hogy az antibiotikumtól van. Hiába mondtam, hogy a használati utasításában is benne van. Azt mondja, hogy biztos lefeküdtem valakivel. Már több, mint egy hete szenvedek vele és nagyon fáj, csak erre tudok gondolni. Mondtam, hogy veszek rá valamit a gyógyszertárban, de azt mondja szégyen és pénzt sem ad rá, szóval nem tudok venni. Találtam itthon canesten plust, az jó lesz rá? Nagyon mérgesek itthon és azt mndják, h prosti vagyok és elrontom a karácsonyukat. A betegségre nagyon idegesek mindig. Betétet se nagyon vesz anya, úgyhogy nem is vártam tőle többet.

Januárig nem biztos, hogy kihúzom, ha nem múlik el. Házi praktika nincs valami rá?


2016. dec. 23. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Vettem canesten combit, 3 napja használom, de nem múlik el.

Mi lesz így? Csak egyre nagyobb felületen terjedt el.

Anya ezt sem tudja, hogy vettem, mert nem engedné. Egy csomószor mondtam anyának, de egyre mérgesebb és nem érdekli, apa ordibált is velem, hogy hagyjam őket békén. Azt mondta, hogy amúgy sincs orvos a két ünnep között. Közben megjött a menstruációm is, így még nehezebb elviselni, elcseszte e téli szünetet is. Főleg így este a legrosszabb. Lehet azt hiszi, hogy kitalálom és ezért nem segít.

2016. dec. 30. 23:17
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs valami nő rokonod? Attól kellene segítséget kérned kísérjen el orvoshoz. Ahhoz még túl fiatal vagy, hogy egyedül menj dokihoz. Egyébként nézd meg a neten, hogy hol van gyereknőgyógyászat. Ha nem messze tőletek, és el tudnál menni, ott elmondhatod mi a problémád. Biztosan segítenek, ha nem kísérővel mész akkor is. Ha ilyen primitívek a szüleid, akkor más megoldást nem tudok ajánlani.
2016. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem biztos, hogy gombád van. Lehet egy Betadine hüvelykúp jobb lett volna. Ez használ gombára, és bakteriális fertőzésre is. Remélhetőleg nem allergiás lettél az előzőleg használt kenőcsre.
2016. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most menstruálok és így biztos nem vizsgálnak meg. Sajnos nincs más rokonom, vagyis aki nem túl öreg és egészséges lenne.

Szétterjedt nagyon, még a combon is ilyen, mindenhol, amit el tudtok képzelni. Már a harmadik hete szenvedek vele... A wc-recelmenni efy rémálom és nagyon fájdalmas.

Soha többet nem szedek antibiotikumot, tök jö, hogy ezt nem mondják el hozzá... Ráadásul nem is használt

2016. dec. 30. 23:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Esetleg valami barátnőd vagy azok szülei nem jöhetnek szóba?? Amúgy simán a sürgősségire is be lehet menni ilyenel. Tudom mert apa orvos. Ott elmondasz mindent és segítenek. Testvér vagy valaki nincs? Am a nőgyógyászhoz is simán elmehetsz ha ilyen nagy a gond. Nincs korhoz kötve. Én 6 évesem voltam asszem nekem is ilyen volt és bóraxot írt fel rá. Am olvass utána a neten ilyen házi modszereket keress lehet h beválna. 12/L
2016. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak. Menj el háziorvoshoz és ő ad neked beutalót a nőgyógyászatra, és vidd el magaddal a drága szüleidet, hogy hallják az orvos diagnózisát! Meg mi az, hogy van nekik nagyobb gonduk is? Azt a drága szüleid tudták, hogyha a hüvelygomba elfertőződik , akkor meddőséget okoz? Fhúú de megölném az ilyen tudatlan szülőket...egy jó tanács! Vegyél intim mosakodót (lehetőleg zseléset, nem nagy pénz 500-600 forint körül van) és minden éjszakára használj canestent. (Napközben nem ajánlatos a fertőzések miatt)
2017. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Szívesen elkísérlek orvoshoz, tudom, milyen szar a gomba. :( Mondanám, hogy ha messze laksz, akkor meg küldik gyógyszert, de vizsgálat nélkül az csak rontana a helyzeten.
2017. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!