Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha pont akkor lesz...

Mi van ha pont akkor lesz meg? (sürgős! ) (lent)

Figyelt kérdés

Kedden megyünk Debrecenbe, ami kb másfél órás buszozás. Moziba meg karácsonyi vásárra megyünk. Még nem biztos, de eleg valoszinu hogy pont akkor jön meg. Még ha meg is oldom tamponnal, félek hogy nem lesz majd WC a közelben mikor cserélni kell. Meg nem is tudnám úgy élvezni az utat.

Tudnátok valami tippet hogy hogyan oldjam meg? Pl kézfertőtlenítés, titkos csere (nem szeretem mutogatni hogy épp megvan, és az osztályból csak én használok tampont..)


Esetleg azt hogy csináljam meg hogy ne jöjjön meg addig? Mert mostanában sokszor szúr az oldalam is, ami nálam egy jel szokott lenni. Meg ma is már több édességet kívántam mint szoktam..

Annyira jó lenne ha még azt a napot megúsznám, aztán szerdán meg már jöhetne is.

Tippek?

14/l



2016. dec. 15. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szokj hozzá. Sok olyan lesz még, hogy akkor jön meg, amikor pont nem kellene.
2016. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, semmiképp ne tologasd, főleg ebben a korban, ezért nem is írok tanácsot. Nagyon jó, hogy a higiéniára így figyelsz! Vannak pici, akár 10-20 vagy 50 ml-es kézfertőtlenítők, amikhez nem kell víz, letörölni sem kell a bőrről, hordhatnál magadnál mindig, nem kell belőlük sokat a kezedre tenni, kb. mint amennyi fogkrémet teszel a fogkefédre, és jól eldörusölöd a két kezeden. Minden drogériában (Rossmann, dm, müller, de sok százforintos boltban is pl.) kapható. És próbáld úgy cserélni a tampont, hogy nem ülsz rá a wc-re (lehet, amúgy is úgy szoktad). Az biztos, hogy az utat nem fogod úgy élvezni, ha megvan, főleg ha fájdalommal is jár, de ez egy természetes dolog, majd hozzászoksz. Ha indulás előtt beteszel egyet, a moziban csak lesz wc, ahol tudod cserélni. "...aztán szerdán meg már jöhetne is." Ez nagyon aranyos volt, de ez nem így működik. :D Jó utat és egyél sok csokit! :D
2016. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Sok citromlé elvileg segít eltolni kicsivel, hátha segít. :)


Ha nem, akkor vegyetek anyuddal időben görcsoldót és fájdalomcsillapítót, és kivételesen betétet is tegyél be a bugyidba. Így nem kerülsz kínos helyzetbe, ha tampon már nem bírja kiképzést. Egy napot ki lehet bírni dupla védelemmel. :)

2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%

Szokj hozzá, sokszor lesz még olyan, hogy rosszkor jön. Vannak kis mini kezfertotlenitok, keztorlok használd azt.

A plázában, moziban és a fórumban is van wc, szóval biztos, h lesz alkalmas cserélni. Bemesz taskastol a wcbe és kész. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni:)

Egyébként szép a debreceni főtér, érezd jól magad:)

2016. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már jelek vannak akkor inkább lelkileg készülj fel rá, plusz görcsoldóval, fájdalomcsillapítóval. Jó most megtanulni a praktikákat, később (még kb 30évig :D ) szükség lesz még rá, hisz sokszor lesz ilyen, általában mindig a fontos időpontokat nézi ki, még fogamzásgátlóval is komolyan, tologatni nem lehet mindig, túlélni kell :D

Tampon + betét legyen bent mindenképpen, úgy tuti nem ér meglepi és indulás előtt közvetlen cserélsz még otthon vagy akkor teszed fel/be, lehet még útközben is megálltok, mozi előtt is szokták küldeni az embereket hisz lesz idő a jegyek és a büfé után, de a film alatt is kimehetsz csak akkor figyelj, hogy a széle felé ülj, a zsebedbe tedd a tampont, sötétbe úgyse látja senki, de akár utána is, a teremből kifelé szinte mindenhol van mosdó, sokan fognak menni, táskástól menj be és legyen nálad kézfertőtlenítő, ne ülj le vagy tegyél papírt az ülőkére. Így a vásárban már nem lesz gond :) Indulás előtt szintén mindig keresnek lehetőséget mosdóhoz, az fix.

2016. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre bekeszithetsz (még otthon) a zsebedbe 1 tampont és 1 betétet. Én azt szoktam még csinálni ilyen utazasokkor, hogy osszeszedek egy csomó 10-es zsepis zacsit, ami már kiürült, vagy kevesebb van benne, és fogok egy betétet, kettehajtom, belecsavarom wc papír na, hogy ne latsszon át és berakod a zsepis zacskóba. Ilyenbol csinalhatsz többet is, még tamponnal is működik. És akkor a taskadbol feltűnés nélkül veheted ki azzal, hogy 'sosem lehet tudni, hogy van-e wc papír😂'. Nekem ezek mindig beváltak, szerintem neked is működni fog 😉
2016. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek:)
2016. dec. 15. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia .debreceni vagyok a vasarhoz kozel is lesz wc ne aggódj :)
2016. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis, csak ma jött meg, de azért köszi a segítséget, másnak még biztos jó lehet:)
2016. dec. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!