Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos este 10 órát volt fenn...

Sajnos este 10 órát volt fenn a tampon ez veszélye? Ha tss lenne annak a tünetei mikorra jelentkeznének?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy elfelejtettem eltávolítani a tampont. Kérdésem az hogy ha tss em lenne az hany oran belul jelentkezne és mik lennének az első jelei.

2016. dec. 17. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Észrevennéd, ha tss lenne. Nálam egyszer 13 órát volt bent a tampon, mert elaludtam. Semmi bajom nem lett. Nyilván egyszer fordult csak elő, egyébként este fel szoktam kelni cserélni, vagy betétet teszek be.

20N

2016. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 óra még kevés hogy kialakuljon bármi is. Ha nem vagy lázas nincs rossz közérzeted stb akkor nem fog kialakulni. Azért nem egy gyakori betegség ez.
2016. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, zuhanyozz le, és tedd magad tisztába. A tss erős rosszulléttel jár, észreveszed azonnal és amúgy sem egyenes következménye annak, ha túl sokáig hagyod fenn a tampont. Nyugodj meg, nincs semmi baj.
2016. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alváskor éjszakai betétet használok.

Ahogy a többiek írjákm rosszulléttel jár a TSS, azt észrevennéd.

15/L

2016. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. En nem keltem fel csak cserelni. Nyilvan ha pisiltem ejjel- csere. De egyebkent volt bent igy 10orat is. Soha nem volt bajom.
2016. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 6-8 órákat hagytam bent a tampont, soha többet. TSS-em volt 2 hete:)
2017. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Memzesz elso ket napjan 9-10 orakat van fenn ejjel mert altalaban osszeesek es alszok reggelig.Nekem eddig semmi gond nem volt ezzel.Mondjuk tobbi idopontokban nem hasznalok tampont,szoval "szellozik".
2017. márc. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!