Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugy felek soha nem fogok...

Ugy felek soha nem fogok tudni nemi eletet elni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Folyamatosan gondjaim vannak, faj a sex...Orvosrol orvosra jarok de semmi...

Van feher folyasom es csip a vizeletem, sokszor Candida gombam volt most legutobb 1 hete az eredmenyeim jok voltak nem volt gomba de megis a feher folyas meg van es a csipo,ego erzes...



Nemi eletet mar egy eve nem elek, mar az is faj ha pl az ujjamal erek a huvelyembe,tampon stb..


Felek soha sem lesz jo mar a sex, 1 eve mar nem is probaltam, nem hiszem el,hogy nem mulik el...



2016. dec. 26. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Anti biotikumos kezelés tőrtént?
2016. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok krem,kupot hasznaltam(tudtom szerint antibiotikum nem jo a candida ellen)
2016. dec. 26. 23:02
 3/8 gömbicica ***** válasza:

Ha voltal dokinal biztos adott valami gyogyszert is.

Ne torpolj annyit magadon. Foleg ne azon, hogy nem fogok tudni....

Irtam privit. Kerlek, mondj majd velemenyt az olvasottakrol.

2016. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fehér folyást okozhatja eléggé sok betegség tehát már kitenyésztetném..aztán a csípést is eléggé sok dolog okozhatja.
2016. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már feladtam, hogy valaha is fogok, nekem is szörnyen fáj a szex. Rengeteg mindent átéltem már orvosokat, műtétet, de nem múlt el semmitől. Már csak azt "várom", mikor lép le a párom!
2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet próbálj ki:lehetőleg tünetmentes időszakban kezdjetek a szexhez, és síkosítóként használjatok Idelyn krémet (ez fertőtlenítő és nyugtató hatással is bír).

Nem mondom, hogy tökéletes, de nekem sokat segített.

(létezik belőle intim lemosó és hüvelytabletta is, a krémet pedig naponta többször is alkalmazhatjátok).

Vény nélkül kapható.


Amúgy hosszútávon nekem csak a Micosyst kapszula vált be (2 hetente 1), de sajna csak orvos írhatja fel.

2016. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezt mennyi ideig kellett szedned??
2016. dec. 31. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz hírem van: 30 éve.
2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!