Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak....

Nem tudom mit csináljak. Szerintetek fogok tudni valaha normális életet élni? 20/L

Figyelt kérdés
Annyira fura gondolataim vannak. Gondolkodom a múlton, a hibáimon. Napokig képes vagyok feküdni a szobámban, pedig suliba kellene járnom. Semmihez semmi kedvem. Utálom már az embereket. Ha elmegyek suliba tuti idegesen jövök haza, mer felhúzom magam apróságokon. Nem tudom van e értelme ennek, hogy most is ilyenen gondolkodok, de nem tudom kiverni a fejemből ezeket a dolgokat. Olyan fura...ilyenkor mindíg eszembe jut, hogy vajon normális vagyok? Elméletben tudom mit kellene tennem, de nem tudom, hogy menjek ugy emberek közé, hogy ne idegesen jöjjek haza. Egy veszekedés után képes vagyok 3napig otthon maradni, ilyenkor néha bántom is magam.
2015. jún. 11. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, csak muszáj suliba mennem. Tanulok is. Szerintem ez idővel elmúlik majd.
2015. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogsz tudni normális életet élni,nyugodj meg:)

Érzelmesebb ember vagy az átlagnál, jobban megéled a körülötted történő dolgokat.

Ettől még nem vagy rossz ember,sőt.

Az a baj,feleslegesen stresszeled magad,nyugi van és normális vagy :)

2015. jún. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az unatkozás oka. Sportolj, énekelj.
2015. jún. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mész iskolába, csak fekszel? Nem is keresnek?
2015. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem keresnek. Viszek igazolást.
2015. jún. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!