Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unalmasnak...

Mit csináljak ha unalmasnak érzem az életet?

Figyelt kérdés

Nem úgy értve hogy nincs mit csinálnom,gitározok,olvasok,filmezek,zenét hallgatok stb sok mindent szoktam csinálni,van barátom is akit szeretek és gyakran találkozunk.

Úgy értem hogy teljesen fásult,kiszámítható az egész hogy pl hogy tudom reggel elmegyek suliba,utána mondjuk tanulok,gitározok vagy valami mikor hazaérek,aztán mondjuk találkozom a barátommal vagy elmegyünk valahova,de pont ezaz minden olyan kiszámítható,semmi váratlan,izgalmas nem történik...



2016. febr. 27. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Cselekedj másképp mostantól. Menny oda idegenekhez. Csinálj nem kiszámíthat dolgokat. Ha bevonzod furcsa dolgokat/embereket, már máshogy alakul élted.

Kezdj el teljesen más szinteken gondolkozni, fejlődést elérni, ne csak rendszerbeli életed kapcsán s hobbijaidban.

2016. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Ülök itthon, közben meg nem tudom, a világot meghódítanám. Már komolyan fizikailag fáj, hogy nem tudok mit csinálni, pedig tegnap buliztam és még másnapos vagyok.
2016. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
XyXyXy Az élet egyáltalán nem unalmas, legfeljebb a te életed az, de ez csak egy állapot, amin könnyen lehet változtatni. Tegyél valami olyat, amit eddig nem tettél, vagy amit nem mertél, fedezz fel új dolgokat, utazz el távoli helyekre, keresd a különleges emberek társaságát, egyél egzotikus ételeket, próbálj ki új sportokat, akár extrémeket... Ha mindez nem elég, és szereted a kihívásokat, akkor egy nagyon kemény kalandban kell részt venned, egy olyanban ahol küzdeni kell, nincs helye a gyengeségnek, ahol visszasírod lopott életed minden napját, és mindent megadsz majd, hogy visszakerülhess az unalmas kis életedbe... Ha felkeltettem az érdeklődésed, és nem rettentettelek el teljesen, keress meg... XyXyXy
2016. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!